Siemiatycze

Grafiki Anny Jakoniuk w siemiatyckiej bibliotece

Kultura Pon. 11.10.2021 09:02:46
11
paź 2021

„Olimpijki”, to kolejna wystawa grafik Anny Jakoniuk, którą można oglądać w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Siemiatyczach w ramach galerii „Odrobina Kultury”.

W sobotę, 9 października w bibliotece odbyło się spotkanie autorskie z Anną Jakoniuk. Wśród grafik i książek w niepowtarzalnej bibliotecznej atmosferze można było przyjrzeć się zarówno pracom umieszczonym na wystawie, jak i tym, które autorka przywiozła specjalnie na spotkanie. Była to okazja by porozmawiać o niebanalnych grafikach, historiach w nich zamkniętych i technice tworzenia. Była też możliwość zakupu prac Anny Jakoniuk, które trafiają na kubeczki, koszulki, czy inne użytkowe przedmioty.
Anna Jakoniuk – mieszkanka Kocka w województwie lubelskim, z zawodu architekt, z zamiłowania ilustratorka, rysowniczka, grafik, autorka plakatów, absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki na Politechnice Białostockiej. Jej prace można oglądać w sieci na autorskim profilu fb „RysowAnki” oraz na Instagramie. Prywatnie miłośniczka motoryzacji dwu- i czterokołowej. Grafika to jej hobby i pasja, którym autorka poświęca największą część swojego wolnego czasu.Wystawę „Olimpijki” można oglądać w bibliotecznej galerii do 31 października.
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Agnieszka Bolewska-Iwaniuk
+48.600262129

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.