Siemiatycze

Znów można zwiedzać Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu

Kultura Wt. 02.02.2021 11:37:00
02
lut 2021

Od 1 lutego ponownie otwarto dla zwiedzających Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu, udostępniając wybrane ekspozycje.

Chcąc zachować wszelkie wymogi bezpieczeństwa wynikające z nadal obowiązujących ograniczeń sanitarno-epidemiologicznych, udostępniono wybrane wnętrza ekspozycyjne:

- Wnętrza 4 chałup
- Wnętrze dworku drobnoszlacheckiego
- Dwór myśliwski (Muzeum Pisanki i Salonik prof. Ignacego Pieńkowskiego)
- Muzeum Weterynarii
- Wystawa „Tradycje Zielarskie” w podziemiach oficyny

Liczba osób przebywających jednocześnie na terenie muzeum nie może przekraczać 150. W otwartych obiektach jednocześnie może przebywać określona ilość osób. (informacja na obiekcie). Obowiązuje bezwzględny nakaz zakrywania ust i nosa na terenie całego muzeum. Przy wejściu i wyjściu obowiązkowo dezynfekcja rąk. Należy zachować co najmniej 1,5 - metrowy dystans od innych osób zwiedzających (nie dotyczy rodziców z dziećmi i opiekunów osób niepełnosprawnych).

Od poniedziałku do piątku muzeum jest czynne w godzinach 09.00 – 15.00; w soboty, niedziele i święta 09.00 – 16.00. W poniedziałek wstęp jest bezpłatny; w ramach biletu muzeum udostępnia do zwiedzania wnętrza chat. Zwiedzanie odbywa się bez przewodnika.

Sprzedaż biletów prowadzona jest w punkcie kasowym przy bramie muzeum w cenie: bilet normalny spacerowy – 14 zł; bilet ulgowy spacerowy – 8 zł; bilet rodzinny - 35 zł (przysługuje rodzicom z przynajmniej dwójką dzieci).Źródło: Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu

ABol [ja]
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Agnieszka Bolewska-Iwaniuk
+48.600262129

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.