25-lecie Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu

Na antenie radia Śr. 09.06.2021 15:11:56
09
cze 2021

Czy współcześni lekarze przywróciliby słuch Ludvigowi van Beethovenowi? Jak w Polsce i na świecie rozwija się leczenie chorób słuchu? Jak dbać o profilaktykę i zmniejszyć szanse na wystąpienie problemów ze słuchem? O tym wszystkim porozmawiamy w cyklu audycji Katolickiego Radia Podlasie poświęconych 25-leciu powstania Światowego Centrum Słuchu Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu w Kajetanach. Zapraszamy w każdy piątek o 13:40.

Od czerwca do końca sierpnia będziemy rozmawiać na naszej antenie między innymi o historii Światowego Centrum Słuchu Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu w Kajetanach, sytuacji społecznej osób z zaburzeniami słuchu i głuchotą, przeciwdziałania wykluczeniu i wsparciu po procesie leczenia na przykładzie rozwijania talentów artystycznych. Powiemy także o profilaktyce i higienie słuchu, a także o wczesnym wykrywaniu zaburzeń słuchu.

Dodatkowo w lipcu zaprosimy Państwa do poznania wyjątkowych muzyków, którzy odkryli swoje talenty po operacji wszczepienia implantów. Wyemitujemy cykl czterech audycji muzycznych dotyczących festiwalu „Ślimakowe rytmy”, musicalu „Przerwana cisza” a także talentów artystycznych pacjentów Światowego Centrum Słuchu Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu w Kajetanach, realizowanych po odzyskaniu lub poprawie słuchu.Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Karolina Suchodolska
+48.500105909

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.